Może w końcu

urządzimy naszą kuchnię.
Decyzję o nowych meblach (stare pochodzą z pierwszego, mniejszego mieszkania, więc jest ich zbyt mało w obecnej kuchni) odkładaliśmy z miesiąca na miesiąc. Jakoś tak.
Chyba jesteśmy już zdecydowani. I na kolorystykę, i na układ szafek.
Dziś odwiedziła nas Pani, która własnoręcznie zmierzyła ściany, obejrzała rurki, i wniosła poprawki do przedstawionego jej wcześniej, mojego projektu.
Mamy więc dokładne rozliczenie i rysunek. Jutro pokseruję go kilkakrotnie i znowu zabawię się w kolorowanie. Na pewno kombinacja wanilii, groszku i miodowej olchy. Ma być wesoło i mało poważnie. Jak w życiu. Nie musi się podobać wszystkim.
Kobieta, reprezentująca salon, z którego zamówimy meble, ma własną firmę projektową. Gdy się o tym dowiedziałam oczy mi się zaświeciły. Poza tym jest plastykiem – zadrżało mi serce na wspomnienie dawno zagrzebanych marzeń. Mój mąż dobrze wie jakie takie informacje robią na mnie wrażenie, więc nie omieszkał o tym powiedzieć, oraz, co było dla mnie trochę krępujące, zaprowadzić panią do naszej łazienki, aby pokazać jej efekt moich twórczych zapędów. Bo w łazience wciąż coś zmieniam, doklejam, domalowuję. Nawet dziś – pokryłam jedną ze ścian wizerunkami niebieskich rybek.
Tak więc plany kuchenne powoli się materializują. Potem już tylko szafeczki, kwiatki, bibeloty, filiżanki, ozdoby, firanki, parapety, kafelki, miseczki….

Ewa
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na Może w końcu

 1. alicja pisze:

  Ja moją kuchnie urządzałam dwa lata temu. Wanilia i olcha – znam doskonale. Jednak salon, w którym były zamówione okazał się mozolnym, kłopotliwym, nieprofesjonalnym, zaściankowym tworem…
  Jednak efekt końcowy cieszy mnie do dziś…:)

 2. Liskaa pisze:

  Uwielbiam takie zabawy 🙂

 3. avangarda28 pisze:

  lubie rybki w łazience

 4. waiting pisze:

  śliczej kuchni życzę!!!

 5. zycie-z-nim pisze:

  ojj jak miło a moze zdjecie łazienkui kiedyś tu się znajdzie no i oczywiście kuchni ??

 6. khem pisze:

  Jak ktos ma talent, to pewnie swietna zabawa :-))).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *