Warto napisać

o tych potyczkach integracyjnych przynajmniej dlatego, że były to ostatnie dla klasy III g pod wodzą pani Lewandowskiej. Nie mieliśmy zbytnio ochoty iść, ale wiedzieliśmy że Adaś będzie na nas czekał. Zjedliśmy coś na szybko po pracy i ruszyliśmy do szkoły. Dzieciaki w rożnych nakryciach głowy, dla odróżnienia przynależności. Klasa Adasia w żółtych papierowych opaskach ze słoneczkami! Oczywiście mnóstwo konkurencji, którym przyglądałam się z uśmiechem. Nie obeszło się bez mojego i Maćka uczestnictwa, bo chodziło o to aby rodzice bawili się razem z dziećmi. Maciek biegał uwieszony na ramionach innego taty, ja sklejałam puzzle i podawałam piłkę pod nogami. Każda klasa prezentowała piosenkę – III g wywrzeszczała „Lato z komarami”. Sporo rodziców dopisało, jak co roku. Dobrze, że zabrałam dodatkową butelkę z sokiem. Adaś udzielał się najbardziej dopingiem, a wziął udział tylko w jednej konkurencji polegającej na rzucie woreczkiem do celu. Za to co chwila pojawiał się obok mnie zachęcając do uczestnictwa w czymkolwiek :). Nie było rysunków, na które liczyłam. Mój bocian z zeszłego roku, rysowany z zawiązanymi oczami przypominał kurę. 🙂 Na koniec dyplomy i słodycze, które chudziutki przewodniczący, czyli Adaś, przytachał na swych wątłych barach. Dzieciaki z wrzaskiem rzuciły się na upominki niczym stado bawołów. Ale na szczęście przewodniczący wyłonił się spod nich po chwili nietknięty. Wręcz wyraźnie uchachany całym zajściem.

Ewa
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Warto napisać

 1. gnusio pisze:

  takie momenty chyba najmilej wspomina sie z calej bytnosci w budzie… 😉

 2. e-listonosz pisze:

  Najwazniejsze, żeby rodzice tez umieli się bawic jak dzieci. Radosc naszych dzieci jest dla nas wazna, a dla naszych dzieci nasza przeciez tez :)) Rodzic ponurak może zepsuc wszystko swojemu dziecku, nawet szkolna zabawe.

 3. mamuska-i-corcia pisze:

  Adas napewno byl szczesliwy. Dla usmiechu i szczescia dziecka warto robic rozne rzeczy. A tymbardziej jesli i rodzice czerpia z tego choc odrobine radosci.

 4. ala pisze:

  mnie czeka podobne spotkanie w przedszkolu … i bardzo się cieszę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *