Wybujałe

zainteresowanie kobietami objawiło się u Maćka w latach przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Na podwórku jego miłością była Ania, którą miał zamiar porwać podjeżdżając pod jej dom na koniu w zbroi rycerza. W przedszkolu kochał się w wychowawczyni, której zgrabne nogi ciągle podglądał i na ich urodę zwrócił uwagę swojej mamy. Była i zgrabna ciocia, o którą był zazdrosny. Wiecznie zakochany. W podstawówce zakochał się w Wiolettcie, z którą uciekał na wagary. Na wczasach w jakiejś o głowę wyższej blondynce. W przeciwieństwie do Adasia, na jego pierwsze przyjęcia urodzinowe przychodziły prawie same dziewczynki. Miał obsesję na punkcie nóg i pupy. 🙂 I do tej pory, pierwsze na co patrzy u kobiety, to właśnie te partie ciała. Nie lubi płaskich pup i chudych nóg (teraz przerosłam chyba jego oczekiwania, bo w stringach wyglądam niczym zawodnik sumo). Po podstawówce było sporo kolejnych dziewczyn. Prawdopodobnie tylko Kasia – koleżanka z zawodówki, odrzuciła jego zaloty. Tak się przejął, że napisał o niej piosenkę. :)) Potem dziewczyny same do niego lgnęły, a na etapie studium technicznego miał niezłe branie. Dziewczyny zapraszały go do siebie aby nauczył je grać na gitarze, a on nie odmawiał 🙂 Przez pewien czas chodził z Violą – koleżanką z mojej klasy. I dla niej też napisał piosenkę, którą uwielbiam przytaczać, aby go trochę podenerwować…” Vioooola, to imię w sercu będę miał, Viola, nawet za milion lat”… Nie lubiłam go. Na wspólnym, szkolnym obozie w Ojcowie, nie miałam nawet ochoty z nim rozmawiać, co wyraźnie odczuł. Wydawał się być zarozumiały. No i te dziewczyny… Aż któregoś dnia pojawił się niezapowiedziany w moim domu w towarzystwie swojego najlepszego kolegi Jacka, i właśnie wtedy odkryłam innego Maćka – miłego chłopaka z pasją. Jego też coś we mnie zaciekawiło, ale nie od razu zostaliśmy parą…. Nie wiem czemu później tak do mnie przylgnął. :))

Jeden z kilku niedokończonych portretów, jakie zrobiłam Maćkowi w 93r.

Maciek%2093r..jpg
Ewa
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na Wybujałe

 1. orka pisze:

  Jak siebie znam, to też bym od czasu do czasu wykorzystywała ” Vioooola, to imię w sercu będę miał, Viola, nawet za milion lat”… :-))
  Portret zrobił na mnie wrażenie. Sama jestem w tej mierze wielkim antytalentem. Nawet piszę jak podłączona do prądu więc o rysowaniu nawet nie marzę…

 2. thernity pisze:

  całkiem przystojny ten Maciek z profilu:))

 3. kronikarz pisze:

  Jednym słowem „Kto się czubi ten się lubi” 😀

 4. b pisze:

  łądne masz to swoje chłopisko:)))))

 5. Ryba pisze:

  Fajne masz wspomnienia, ale kreskę jaką!!!

 6. pepegi pisze:

  kreska rzeczywiście wprawna, no no!
  a swoją drogą, to czy on ci nie robi kontry w postaci maślanych oczu i westchnienia na wspomnienie owej piosenki?
  bo jak ja tak reaguję na lekko wredne uwagi mej lubej o innych kobietach, to potem… 🙂
  a propos: cytowałaś kiedyś kawałek wiersza/piosenki Maćka, cytujesz czasami jakieś kawałki sytuacyjne takie. To ja tylko powiem, że lubię te cytaty.

 7. Ryan pisze:

  no i co? dziś termin, okazał się terminowy czy Kaśka zwleka? Jak by co to moje myśli krażą wokół brzucha…Trzymaj się bo ja już trzymam kciuki:)

 8. Ryba pisze:

  I co? I co?

 9. ala pisze:

  a ja chyba wiem dlaczego tak przylgnął do Ciebie 😉

 10. b pisze:

  JEST KASIA!!!!!!!
  :))))
  WSZYSCY PIJA NA MÓJ KOSZT:))))
  JA STAWIAM:)))))))

 11. Ryba pisze:

  Gratulacje!!!
  To ja dzis piję- za pierwsze oliwkowe urodziny i narodziny Kasi:)

 12. waiting pisze:

  też bym chciała takiego fajnego Maćka:)

 13. vec pisze:

  moje gratulacje:))))))))))))

 14. yours pisze:

  a ta jego obsesja dość popularna:)

 15. warszawianka pisze:

  Oto jest Kasia :))) Gratulacje! I najlepsze życzenia!

 16. Ryan do b. pisze:

  to ja stawiam ostatniego strzemiennego za zdrowie szczęśliwej Mamy i małej Kaśki no i ciekawa jestem co oni zrobią z tym „czepkiem”…

 17. hey-mama pisze:

  Świetna notka, świetny portret, miło poczytać Cię i pooglądać :-))
  Lubię tu wpadać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *